Nasze usługi

Mazars oferuje pełen zakres usług w dziedzinie audytu, outsourcingu księgowego i kadrowo-płacowego, podatków, konsultingu oraz doradztwa finansowego szerokiej grupie klientów z różnych sektorów gospodarki.

Audyt i usługi atestacyjne

Audyt finansowy polega na wyrażeniu opinii o sprawozdaniu finansowym danej spółki. Oznacza to, że audytor dokonuje przeglądu sprawozdań finansowych w celu sprawdzenia rzetelności, integralności i dokładności wszystkich rachunków spółki.

Zobacz więcej

Doradztwo finansowe

Zespół doradztwa finansowego zapewnia klientom wsparcie i przejrzystość w kluczowych momentach, które decydują o sukcesie ich firmy, takich jak transakcje, wyceny, dochodzenia i restrukturyzacje.

Zobacz więcej

Outsourcing

Pomagając klientom skoncentrować się na ich podstawowej działalności, wspieramy ich w poprawie wydajności, zabezpieczenia zgodności z przepisami, lepszego zarządzania kosztami i zapewnieniu elastyczności swoich zasobów i umiejętności.

Zobacz więcej

Podatki

Skomplikowane otoczenie prawne i gospodarcze, w jakim działają współczesne przedsiębiorstwa, oraz nieustanne zmiany w przepisach w istotny sposób wpływają na ich wyniki finansowe. W Mazars jesteśmy tego świadomi, dlatego nasi specjaliści z Działu Doradztwa Podatkowego oferują klientom kompleksowe wsparcie.

Zobacz więcej

Konsulting

Złożone otoczenie prawne i gospodarcze, w jakim działają współczesne przedsiębiorstwa, rodzi różnego rodzaju problemy i ryzyka. Naszym celem jest trafne doradzanie przedsiębiorstwom w obszarach szczególnie na to ryzyko wrażliwych.

Zobacz więcej