Mazars na świecie

Mazars jest wiodącą międzynarodową firmą świadczącą usługi audytorskie, podatkowe oraz doradcze, pragnącą tworzyć podstawy ekonomiczne sprawiedliwego i dostatniego świata. Działając na zasadach globalnej sieci biur partnerskich, Mazars stanowi jeden zintegrowany zespół specjalistów, który wymienia się nawzajem wiedzą i wykorzystuje szeroką skalę działania i znajomość różnych kultur. Dzięki temu jesteśmy gotowi świadczyć jedyne w swoim rodzaju i dostosowane do potrzeb klienta usługi audytorskie i księgowe, jak również usługi w zakresie doradztwa podatkowego, finansowego, konsultingu i doradztwa prawnego*.

*tam, gdzie przewidują to przepisy krajowe

Firma Mazars powstała w Europie, a dziś działa w ponad 90 krajach, zatrudniając ponad 44 000 specjalistów – w tym 28 000 w ramach naszego zintegrowanego partnerstwa i 16 000 za pośrednictwem Mazars North America Alliance –  stowarzyszenia stworzonego w celu wspierania klientów w maksymalnym wykorzystaniu możliwości biznesowych i zapewnienia im pewności w działaniu.

Dodatkowo Mazars poszerza swój zasięg geograficzny dzięki przynależności do Stowarzyszenia Praxity Alliance z jednej strony i poprzez szereg umów o współpracy z drugiej.

Dzięki Mazars możesz rozpocząć swoją karierę zawodową w otwartym środowisku międzynarodowym, codziennie stawać przed nowymi wyzwaniami, odnosić sukcesy w zespole i szybko rozwijać swoją zdolność do zatrudnienia!

Mazars w Polsce

Przyjazna atmosfera, podnoszenie kwalifikacji oraz codzienne stawianie czoła nowym wyzwaniom sprawiają, że praca w Mazars to ekscytująca przygoda. Otwarcie biura Mazars w Warszawie w 1992 roku było odpowiedzią na rosnące oczekiwania coraz liczniej przybywających do Polski zagranicznych inwestorów. Świat biznesu zmienia się bardzo szybko. Tak jak my.

W naszych biurach w Warszawie oraz Krakowie pracuje łącznie blisko 400 specjalistów oferujących pełen zakres usług w dziedzinie audytu, outsourcingu księgowego i kadrowo-płacowego, podatków, konsultingu oraz doradztwa finansowego.

Naszymi klientami są polskie oraz międzynarodowe przedsiębiorstwa, w tym spółki notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Dzięki posiadanej wiedzy i doświadczeniu jako wielokulturowa organizacja oferujemy rozwiązania dokładnie dopasowane do ich etapu rozwoju i zgodne z ich oczekiwaniami.

Indywidualne podejście do każdego klienta i pełen zakres usług sprawiają, że Mazars jest przygotowany do obsługi zarówno dużych, międzynarodowych firm, małych i średnich przedsiębiorstw, jak i wybranych klientów indywidualnych. Naszemu doświadczeniu zaufało wielu klientów. Niektórzy współpracują z nami od blisko 30 lat.

Zobacz więcej